Коларівська сільська рада
Запорізька обл., Приморський р-н


Структура сільської ради

КЕРІВНИЦТВО

ЗАХАРЕВИЧ СТАНІСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ ЗАСТУПНИК СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ З ПИТАНЬ ДІЯЛЬНОСТІ ВИКОНАВЧИХОРГАНІВ РАДИ
ТРОФИМЕНКО АЛЛА ОЛЕКСАНДРІВНА СЕКРЕТАР СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
МОШЕНСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ КЕРУЮЧИЙ СПРАВАМИ(СЕКРЕТАР) ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

СПЕЦІАЛІСТИ

ПОЛІЖАЙ МАРІЯ АНАТОЛІЇВНА ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТРАТОР
БОРДЮГ ДОБРІНА МИКОЛАЇВНА ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ
ЧУЙКО СТАНІСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ ДІЛОВОД, УПОВНОВАЖЕНА ОСОБА З ПИТАНЬ ПРОВЕДЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ

ГЕРЧЕНОВА ВІРА ВОЛОДИМИРІВНА  НАЧАЛЬНИК

ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ

РУСІНОВА ВАЛЕНТИНА ОЛЕКСАНДРІВНА НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ
СИСОЄВА ОКСАНА ІВАНІВНА ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ
ЖАРТОВСЬКА СВІТЛАНА ВЯЧЕСЛАВІВНА ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ

ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ФІНАНСОВОЇ ЗВІТНОСТІ

БІДНИК ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ
РУС’ЄВА ЛАРИСА ТИМОФІЇВНА ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ
ЖЕЛЯКОВА КАТЕРИНА ФЕДОСІВНА СТАРШИЙ ІНСПЕКТОР

ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

КУРАСОВА НАТАЛІЯ ІГОРІВНА НАЧАЛЬНИК  ВІДДІЛУ
ШЕЛУДЬКО АНАСТАСІЯ ЮРІЇВНА ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ
ГОРЛАКОВА МАРИНА ВАСИЛІВНА СПЕЦІАЛІСТ II КАТЕГОРІЇ
ШАМРИЦЬКА СВІТЛАНА ОЛЕКСАНДРІВНА СПЕЦІАЛІСТ II КАТЕГОРІЇ

ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ ТА КАДРОВОЇ РОБОТИ

ЧАЛА ЮЛІЯ МИКОЛАЇВНА НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ
ЧЕБАНЕНКО ВАЛЕРІЙ ЮРІЙОВИЧ ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ
СТРУКОВА ГАННА ОЛЕКСАНДРІВНА СПЕЦІАЛІСТ I КАТЕГОРІЇ
ТИХОМИРОВА ВАЛЕНТИНА МИХАЙЛІВНА ДІЛОВОД СЕЛА БОЛГАРКА
ОСТРОВСЬКА РАЇСА ГРИГОРІВНА ДІЛОВОД С. ЄЛИЗАВЕТІВКА, С-ЩЕ ЄЛИЗАВЕТІВКА, С. ПІДГІРНЕ
ШУТАК АНТОНІНА МИХАЙЛІВНА  ДІЛОВОД СЕЛА ЄЛИСЕЇВКА
ШАЙТАНОВА  ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА ДІЛОВОД СІЛ ГЮНІВКА, РАДОЛІВКА
ДИМОВА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА ДІЛОВОД СІЛ ЗЕЛЕНІВКА, НЕЛЬГІВКА, СЕЛИЩЕ НЕЛЬГІВКА

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, ТУРИЗМУ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

КАРНАУХ ГАННА ВОЛОДИМИРІВНА НАЧАЛЬНИК ВІДДІЛУ
МАТВЕЙЧЕНКО ТЕТЯНА ПАВЛІВНА ГОЛОВНИЙ БУХГАЛТЕР
НІКОЛАЄВА АНТОНІНА ВАСИЛІВНА ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ
ГЕММА МАРИНА СЕРГІЇВНА ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ
ДОЛГАНОВА МАРИНА ОЛЕКСІЇВНА СПЕЦІАЛІСТ I КАТЕГОРІЇ

СТАРОСТИ

БІДНИК ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА СЕЛО ЮР’ЇВКА
ЖУК ЮРІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ СЕЛО ЄЛИСЕЇВКА
НАМЛІЄВА ОКСАНА ІВАНІВНА СЕЛА ГЮНІВКА, РАДОЛІВКА
САМОЙЛЕНКО АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ СЕЛО НЕЛЬГІВКА, СЕЛИЩЕ НЕЛЬГІВКА
ПРАСОЛОВ ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ СЕЛО ЄЛИЗАВЕТІВКА, С-ЩЕ ЄЛИЗАВЕТІВКА, СЕЛО ПІДГІРНЕ
СТАНЧЕВСЬКА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА СЕЛО ЗЕЛЕНІВКА