Коларівська сільська рада
Запорізька обл., Приморський р-н


Оголошення

До відома мешканців Приморського району

УВАГА ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ !
З 02.07.2018 року починають діяти реквізити 
нових бюджетних рахунків!

У зв’язку із запровадженням з 2 липня 2018 року централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів змінюються реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Ознайомитись з ними можна на сайті Приморської районної ради за посиланням Реквізити рахунків, а також на стендах Центру обслуговування платників Приморського відділення Бердянської ОДПІ.

 

ОГОЛОШЕННЯ

Оголошується конкурс на укладання договору оренди на дерева волоського горіху у кількості 4 940 тис .

Конкурсні пропозиції необхідно подати до 16:00 20 червня 2018 року за адресою  вул. Поштова, 8 с. Болгарка, Приморського району, Запорізької області.

Дата: 1.06.2018

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад Коларіської сільської ради Бердянського району Запорізької області

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад Коларівської сільської ради Бердянського району Запорізької області, додаткове

Протокол засідання комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Протокол № 2 засідання комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Протокол №3 засідання комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Протокол № 5 засідання комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора КЗ "Зеленівська ЗОШ I-III ступенів ПМН" та директора КЗ "НВК Коларівська ЗОШ I-III ступенів -ДНЗ"

Протокол засідання конкурсного відбору кандидатур на посаду директора КЗ "Зеленівська ЗОШ I-III ступенів ПМН" та директора КЗ "НВК Коларівська ЗОШ I-III ступенів -ДНЗ"

Оголошення про проведення конкурсу на посаду директора КЗ НВК "Коларівська ЗОШ I-III ступенів-ДНЗ"

Протокол № 2 засідання конкурсної комісії з конкурсного відбору кандидатур на посаду директора КЗ "Зеленівська ЗОШ I-III cт.- ПМН" та директора КЗ НВК "Коларівська ЗОШ I-III cт.-ДНЗ"

Протокол засідання конкурсної комісії з конкурсного відбору кандидатур на посаду директора КЗ "НВК "Коларівська ЗОШ I-III ст.- ДНЗ"

Посилання на відео, щодо проведення конкурсного відбору кандидатури на посаду директора КЗ "Зеленівська ЗОШ I-III ст. ПМН"

Протокол засідання конкурсної комісії з конкурсного відбору кандидатур на посаду директора КЗ "НВК "Коларівська ЗОШ I-III ст.- ДНЗ"

 

Відеозапис Конкурсу на посаду директора КЗ "НВК "Коларівська ЗОШ І–ІІІ ст. – ДНЗ"

https://www.youtube.com/watch?v=o8m8ZZjeHug

https://www.youtube.com/watch?v=SZQNVJqgNP4

https://www.youtube.com/watch?v=zvMqHB_4iA8